ovoceProjekt Ovoce do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomocí evropských a státních dotací. Výrobky jsou dodávány přímo do škol, která uzavře smlouvu s některým ze schválených dodavatelů. Jasnou výhodou je, že žáci si mohou tyto výrobky vyzvednout zdarma ve své škole, kam jsou dodávány pravidelně jednou měsíčně.

Naše společnost, jako jedna ze schválených dodavatelů projektu, provádí distribuci ovoce a zeleniny do škol výhradně prostřednictvím chlazených výdejních automatů Happy Snack, vybavených speciálním a patentovaným výdejním, platebním a komunikačním systémem.

Dle nařízení vlády se má v projektu nabízet ovoce a zelenina, která z 25% může být v podobě šťáv.

Nabídka našeho automatu:
– Čerstvá ovoce a zelenina, vše v průhledném plastovém kelímku s víčkem
– 100% ovocno – zeleninové šťávy – například KUBÍK, apod.

Odpovědnost za čerstvost zboží neseme my, v chlazeném automatu bude ovoce a zelenina bezpečně uskladněna a zůstane delší dobu čerstvá.

Spolupracujeme s poradenským centrem pro zdravou výživu dětí Výživa dětí, které doporučuje vhodné složení naší nabídky.

V rámci projektu Ovoce do škol nabízíme balené ovoce nebo zeleninu či 100% šťávu. Tyto výrobky jsou dětem poskytovány zdarma.

Balená ovocná a zeleninová šťáva

100% Kubík mrkev-jablko-pomeranč

Obsah balení: 200 ml
Nutriční hodnoty ve 100 ml:

• energetická hodnota: 206 kJ/ 48 kcal
  • bílkoviny: 0,5 g
  • sacharidy: 11 g
  • tuky: 0,2 g

Alergeny: neobsahuje

Balení čerstvého ovoce nebo zeleniny

Spolupracujeme s významnými dodavateli ovoce a zeleniny na českém trhu, kteří na základě svých bohatých zkušeností vybírají a připravují pro děti jen to nejlepší ze sezónního ovoce nebo zeleniny. Vybrané druhy jsou hygienicky zabaleny v průhledném plastovém kelímku, dětem je tak usnadněn výběr ovoce z automatu. Při každém závozu nabízíme pestré dodávky, každý si tak vybere, na co má chuť, a má možnost se vizuelně seznámit s vícero druhy ovoce nebo zeleniny.

Co můžete v automatu najít?

JÁDROVINY A PECKOVINY

• Jablka