Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Ostatní

4.B – Škola v přírodě: Horní Jelení – Tramtáryje….tam, kde obyčejný svět končí !

Batůžky, spacáky, dobré boty …….  a ocitli jsme se v jiném světě… Za čtyři dny jsme prozkoumali les. Pomocí lupy jsme objevovali drobné živočichy a obdivovali jsme larvy komárů ve vodě. Stavěli jsme lesní domečky z mechu a listí. Ve skupinách jsme třídili odpad a vyčistili jsme les od odpadků. Laskaví rodiče pro nás připravili poutavé programy. Každý z nás držel v ruce živého orla a také jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o včelách. Třeba, že malá lžička medu je práce jediné včely za čtyřicet dní. Nechyběla večerní chvilka s tancem (zajistili N. Petraš a Z. Roubínek). Veselé vtípky předvedli V. Langer, F. Škop A. Štorková a D. Racková, L. Chaloupková a další ….. Pobyt jsme zakončili noční stezkou odvahy. Prostě, bylo toho hodně….

Děkujeme všem rodičům za finanční příspěvky, odvoz zavazadel a napečení toustů a zákusků. Za všechny dobroty a spoustu sladkostí – ještě zbylo…..využijeme na soutěže ve škole.

S dětmi se nám hezky pracovalo a všichni jsme odjížděli domů spokojeni.

 

Za 4.B  ZŠ M. Choceňského, Choceň                    paní uč. Eva Roušarová, Pavla Stárková a Dagmar Malá