Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Výuka a soutěže

POHÁR  ROZHLASU  S  ČESKOU  SPOŘITELNOU

Dne 6.5.2024 se naše škola zúčastnila atletických závodů v Pardubicích, kam se sjeli sportovci ze dvou okresů – z Ústí nad Orlicí a Pardubic. Soutěžili jsme se celkem ve čtyřech kategoriích (mladší žáci a žákyně – 6.-7. ročník, žáci a žákyně – 8.-9. ročník).

Na vysvětlenou: zúčastnit se může až 12 závodníků z jedné školy v kategorii, každý sportovec si může vybrat maximálně dvě disciplíny (nebo jen jednu) z této nabídky (běh na 60 m, běh 600 – 1500 m, vrh koulí/kriket, skok do výšky, skok do dálky) + štafetu, na každou disciplínu lze přihlásit jen tři závodníky, z nichž dva lepší bodují, pořadí se určuje podle celkového počtu bodů dané školy.

Naši sportovci se ve vysoké konkurenci, v okrese Ústí nad Orlicí, umístili takto:

Mladší žáci – 3. místo (2971 bodů)
Mladší žákyně – 2. místo (3923 bodů)
Žáci – 3. místo  (4359 bodů)
Žákyně – 5. místo (4305 bodů)

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

L.E. + L.K.