Přeskočit na obsah
Školní program Elektronická žákovská knížka
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Pololetní mejdan pro rodiče

Pololetní mejdan pro rodiče Všechny aktuality

 

Ve čtvrtek 9.2. 2023 proběhl ve třídě 7.C  „Pololetní mejdan pro rodiče a přátele třídy 7.C“.

Děti pro své hosty připravily příjemné prostředí a hodnotné zážitky. Na jednotlivých stanovištích byly připraveny úkoly různé obtížnosti, za které se získávaly odměny. Po úspěšném vyřešení úkolů si rodiče a jiní soutěžící vylosovali odměny v tombole. Součástí mejdanu bylo také posezení nad kávou nebo čajem a ochutnávání doneseného občerstvení.  Cílem tohoto odpoledne bylo seznámit rodiče s prostorami školy , seznámit spolužáky s rodiči a rodiče vzájemně.

Děkujeme všem maminkám a babičkám za napečené dobroty a všem rodičům za účast.

Žáci třídy  7.C a Lada Cejpová

FOTOGALERIE