Přeskočit na obsah
Školní program Elektronická žákovská knížka
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Hledáme mladé chemiky

Hledáme mladé chemiky Všechny aktuality

Po dlouhé době se na naší škole našli odvážní chemici, kteří  prověřili své vědomosti v soutěži „Hledáme mladé chemiky“. Školního kola se zúčastnilo neuvěřitelných 42 žáků z 9. ročníků. Do okresního kola postoupili čtyři nejúspěšnější.

V úterý  13.12.2022 se v Pardubicích na Střední průmyslové škole chemické sešlo 425 žáků se zájmem o chemii. Mezi nimi si velmi dobré umístění  vybojovali  Jan Vyskočil  (9.A), Tereza Kuncová (9.D), Veronika Šedová (9.A) a Eliška Králová (9.B).

Všem děkuji za nadšení a úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                                                                          Lada Cejpová

                                                                                                                                         učitelka chemie