Přeskočit na obsah
Školní program Elektronická žákovská knížka
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Erasmus+

Erasmus+ Všechny aktuality

Naše účastnice projektu Erasmus+ úspěšně dokončily společnou metodickou příručku s nápady a aktivitami (nejen) do výuky cizích jazyků. V příručce najdete inspiraci pro zpestření hodin Aj, Nj, Fj, tipy pro využití digitálních technologií ve výuce jazyků a CLIL aktivity pro zeměpis, hudební výchovu, matematiku a výtvarnou výchovu. Příručku tímto poskytujeme pro inspiraci a k použití ve výuce i učitelům z jiných škol.

Pokud byste měli k příručce nebo k projektu Erasmus+ nějaké dotazy, můžete se obrátit na koordinátorky projektu – Mgr. Pavlínu Hrabětovou nebo Mgr. Kamilu Kubovou.

Děkujeme projektu Erasmus+ za podporu dalšího vzdělávání učitelů.

Podrobnosti k projektu Erasmus+