Přeskočit na obsah
Školní program Elektronická žákovská knížka
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Poděkování

Poděkování Všechny aktuality

Poděkování
Možná někteří z vás zaregistrovali nové sezení v Pelinách, na hřišti U Kopečků a v parku u Penny. Stoly a lavice jsou dílem pana Milana Chejnovského a pracovníka TS města Choceň pana Leoše Kaňky. Vyrobili je, protože děti z Duhové třídy, které se často učí venku, zjistily, že laviček je v Chocni poměrně hodně, ale stůl žádný. Dá se psát i v jiných polohách než vsedě u stolu, ale když jste venku každý den a chcete mít písmo čitelné a úhledné, je to někdy obtížné. Všichni z DUHOVKY jsou vděční a velmi děkují nejen oběma výrobcům, ale i zastupitelům města za pohotovou spolupráci. Věříme, že i ostatní spoluobčané nebo spolužáci a paní učitelky tyto stoly v pěkném počasí rádi využijí. Doufáme, že vydrží i nadále tak krásné, bez poničení.

Děti, paní učitelky a rodiče z Duhovky