Přeskočit na obsah
Školní program Elektronická žákovská knížka
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Seminář pro rodiče „Děti a technologie“

Seminář pro rodiče „Děti a technologie“ Všechny aktuality

Anotace besedy: Cílem seminářů je posílení kompetencí rodičů dětí základních škol ve smyslu zvýšení orientace v oblasti kyberprostoru tak, aby byli schopni reagovat na současné trendy související s trávením volného času svých dětí na sociálních sítích. Rodiče by si měli prostřednictvím seminářů osvojit způsob spoluvytváření pravidel pro užívání sociálních sítí dětmi, ale i např. způsoby, jak efektivně nastavit trávení času na chytrém zařízení jako takovém. Rodičům bude podána podpora v souvislosti s aktuální dobou, která je způsobena COVID-19, kdy děti musí trávit více času u PC v souvislosti s distanční výukou.
Plakát ke stažení