Přeskočit na obsah
Školní program
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Zajištění péče o děti rodičů vybraných profesí

Zajištění péče o děti rodičů vybraných profesí Všechny aktuality

Základní škola M. Choceňského, Choceň byla pověřena k výkonání péče o děti rodičů vybraných profesí.

Jedná se o tyto profese:

Organizace péče:

Péče o děti bude probíhat na hlavní budově školy v ulici Mistra Choceňského od 4.1.2021 od 7 do 16 hodin

Žáci budou do školy chodit hlavním vchodem (u kostela) od 7 do 8 hodin, zazvoní na kancelář. Po příchodu do školy si vydezinfikují ruce a (při prvním vstupu jim pracovnice kanceláře ukáže třídu, kde budou žáci pobývat) odcházejí do učebny, kde se před třídou přezují a odloží si bundy, kabáty. Výuka bude probíhat od  8  do 11: 30 hodin buď podle zadání kmenové školy nebo podle zadání pedagogických pracovníků v dané třídě. Pokud bude žák pracovat online se svojí třídou, bude mu toto umožněno.

V 11:30 budou žáci odcházet na oběd do školní jídelny. Je třeba si obědy zajistit ve školní jídelně. Po obědě budou děti v herně školního klubu, zde pro ně budou připraveny volnočasové aktivity nebo bude umožněna příprava na vyučování (vypracování úkolů a pod.).

Pokud si odpoledne děti budou vyzvedávat rodiče, budou zvonit u vchodu u silnice na zvonek školního klubu a pedagog jim dítě dovede. Žáci mohou odcházet sami, je třeba, aby tuto skuptečnost rodič písemně předal pedagogovi.

V případě zájmu o tuto službu kontaktujte ředitelku školy Ilonu Novákovou na tel. čísle 739631682 nebo na email skola@zschocho.cz