Přeskočit na obsah
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Nové omezení v oblasti školství od 14.10.2020

Nové omezení v oblasti školství od 14.10.2020 Všechny aktuality

Vláda uzavírá s účinností ode dne 14.10.2020 oba stupně základní školy včetně školní družiny a školního klubu. Žáci se budou vzdělávat distančně. Distanční výuka je pro žáky povinná, v případě nemoci rodič omlouvá dítě třídnímu učiteli. Výuka bude probíhat formou online hodin a zadáváním práce přes GOOGLE CLASSROOM. Žáci, kteří nemají potřebnou techniku, si budou zadávanou práci vyzvedávat v tištěné formě každé úterý v 10.00 v kanceláři školy. Škola může zapůjčit několik starších tabletů. V případě zájmu kontaktujte třídního učitele. Při zapůjčení bude sepsána výpůjční smlouva se zákonným zástupcem.

Školní jídelna je v provozu. Podle posledních informací mohou žáci docházet na obědy. Žádáme, aby chodili na obědy dle původních školních rozvrhů, aby se z hygienických důvodů nehromadili ve školní jídelně.

Žáci z Kollárovy ulice budou docházet pro obědy do hlavní jídelny.

Školní družina bude uzavřena do 2. 11. 2020.

Rozvrh online hodin na 1. stupni bude v režii třídních učitelů, kteří budou rodiče informovat.

ROZVRH ONLINE HODIN PRO DRUHÝ STUPEŇplatí od příštího týdne (19.10.), v tomto týdnu budou online hodiny tak, jak byly s jednotlivými vyučujícími nastaveny.