Přeskočit na obsah
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Distanční výuka – výukový systém GOOGLE CLASSROOM

Distanční výuka – výukový systém GOOGLE CLASSROOM Všechny aktuality

Naše škola na distanční výuku bude využívat jednotný výukový systém Google – Classroom. Pro mnohé z vás (i z nás) jsou tyto aplikace novinkou a tak se vám pokusíme pomoci s jejich užíváním jak jen to půjde. V případě jakýchkoliv problémů s výukou na dálku kontaktujte své vyučující. V případě problémů s přihlášením do školního e-mailu se obraťte na své třídní učitele nebo na e-mail: jana.nedvedova@zschocho.cz.

Všichni žáci se s používáním učebny seznámili v minulých dnech. Přihlásit do školního e-mailu a tedy i do učebny se lze ze kteréhokoliv zařízení, které je připojeno k internetu. Přikládáme návod, jak se do učebny přihlásit ze svého počítače/tabletu/mobilu.

Žáci jsou povinni denně sledovat svůj školní e-mail a pracovat v systému Google Classroom!

NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ