Přeskočit na obsah
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > Školní klub – nové informace

Školní klub – nové informace Všechny aktuality

KAPACITA ŠKOLNÍHO KLUBU JE JIŽ NAPLNĚNA, DALŠÍ PŘIHLÁŠKY NEPŘIJÍMÁME!!!

 

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a doporučení MŠMT a MZ jsme byli nuceni omezit chod školního klubu a dohledů nad žáky během poledních pauz a ranního příchodu žáků do školy.

Ráno bude zajištěn dohled nad dojíždějícími žáky od 7 do 7:35 hodin.

V době polední pauzy bude nad žáky zajištěn dohled ve školní knihovně. Tito žáci nebudou účastníky školního klubu. Školní klub bude mít vlastní náplň.

Školní klub

Žákům, kterým skončí výuka, bude v době od 11:30 do 14:30 hodin umožněn pobyt ve školním klubu po odevzdání řádně vyplněné přihlášky. Přihláška ke stažení zde nebo je možné si přihlášku vyzvednout u paní Miroslavy Rychtaříkové vedoucí školního klubu. Vyplněné přihlášky je třeba odevzdat do 11.9.2020 ve školním klubu, 4. a 5. ročníky svým třídním učitelům. Po tomto termínu budou přijímáni žáci jen do naplnění kapacity školního klubu.

Do ŠK dochází žáci samostatně. Ve školním klubu probíhají volnočasové aktivity dle zájmu žáků – pohybové, výtvarné, keramická dílna, společneské hry. Bude zde možnost samostudia, četba ve školní knihovně, individuální činnost, odpočinek.

Kriteria přijetí do ŠK: