Přeskočit na obsah
Konec menu
Úvod > Aktuality > Ostatní > ISIC karty

ISIC karty Všechny aktuality

Žáci naší školy, kteří včas zaplatili poplatek a dodali přihlášku a fotografii pro zřízení žákovské karty ISIC, si budou moci karty vyzdednout v týdnu od 24.8.2020 v kanceláři školy v úředních hodinách kanceláře. Ti, kteří posílali přihlášku elektronicky a neměli ji podepsanou zákonným zástupcem, je třeba, aby kartu vyzvedl zákonný zástupce a žádost v kanceláři podepsal.

V případě, že byl poplatek za zřízení karty poslán po termínu uvedeném v informacích vydaných školou, byl tento polatek vrácen zpět na účet plátce  a karta žákovi nebyla vytvořena.

Karty se budou objednávat jednou ročně. To znamená, že ti, co nedodali potřebné dokumenty nebo nezaplatili poplatek, mohou si o kartu zažádat až na další školní rok, to znamená v roce 2021.