Úvod > Aktuality > Ostatní > Alternativní třída

Alternativní třída Všechny aktuality

Hledáte pro svého předškoláka alternativu ke klasické výuce?

SAMOSTATNOSTZODPOVĚDNOSTRESPEKTPARTNERSTVÍINDIVIDUALITAPOHYBPŘÍRODAVOLNOSTINTUICE

 

Duhová třída…

 

Principy práce ve třídě:

 

SCHŮZKY S RODIČI JEDNOU MĚSÍČNĚ – ZAMĚŘENÉ NA TO, CO DĚTI DĚLALY

 

KDO třídu povede?

Mgr. Martina Černá vystudovala učitelství 1. stupně a speciální pedagogiku se specializací logopedie, surdopedie, poruchy učení na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Nechápe, jak se může někdo nudit, protože má stále co dělat a je ještě mnoho zážitků, které ji lákají. Ráda plave (nejraději v přírodních koupalištích), jezdí na kole (teď už může i v terénu), lyžuje (po lyžařském výcviku už lépe), chodí a běhá (hlavně bosá) po lese, louce, horách i skalách (zkusila i lezení, ale dostává závrať), čte (hlavně P. Coelha), tancuje, učí se, učí druhé…

O sobě říká:  Škola je pro mne velké dobrodružství, jsem vždy připravena, cíl znám, ale jaká k němu povede cesta, může být vždy novým překvapením.

Info o schůzkách: Ve dnech 14.  a 28. března od 14h proběhnou v herně PAPU kafé seznamovací hodiny pro děti s paní učitelkou. V tomto čase se mohou rodiče informovat o detailech nové třídy.

 

Více informací:

Zuzana Hynek Tvrzníková: 733 378 938, Kateřina Jindrová: 777 174 350

FB: Duhová třída Choceň