Úvod > Aktuality > Ostatní > Informace k zápisu dětí do přípravné třídy pro školní rok 2019/2020

Informace k zápisu dětí do přípravné třídy pro školní rok 2019/2020 Všechny aktuality

PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE DO PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Informace pro rodiče dětí, které absolvují zápis na jiné základní škole než na ZŠ M. Choceňského
a mají zájem o zápis dítěte do přípravné třídy:

Na základní škole, kam se dostaví rodiče s dítětem k zápisu, musí požádat o odklad povinné školní docházky. Žádost o přijetí dítěte do přípravné třídy si vyzvednou v ředitelně ZŠ M. Choceňského, Choceň a vyplněnou žádost i s doporučením školského poradenského zařízení a doporučení odborného lékaře, pediatra nebo klinického psychologa odevzdají co nejdříve vedení Základní školy M. Choceňského, nejpozději však do 30. 4. 2019.