Projekt „NENECH TO BÝT“ Všechny aktuality

NENECH TO BÝT

www.nntb.cz

Naše škola se zaregistrovala do projektu Nenech to být (NNTB). Jedná se o organizaci, webovou platformu a mobilní aplikaci bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách.

Šikana je skrytý a nepřístupný jev. V mnoha případech všichni přímí účastníci z různých důvodů brání jejímu odhalení. Oslovujeme mlčící žáky, kteří normy agresorů nepřijali, ale bojí se něco udělat. Skrz tuto aplikaci či webovým odkazem anonymně nahlašují šikanu pověřeným osobám na naší škole.

Děti i rodiče mohou odesílat nahlášení i z přidružené mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na Google Play či App store

Anonymní online schránku důvěry najdete na www.zschocho → Výchovný poradce → Prevence rizikového chování.

Pomáhejte s námi.